Pracownik wsparcia technicznego na Stacji Monitorowania Alarmów

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik wsparcia technicznego na Stacji Monitorowania Alarmów

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie urządzeń technicznych w sprawności
  • wprowadzanie informacji do bazy danych
  • obsługa monitoringu alarmowego i wizyjnego

Nasze wymagania:

  • wpis do ewidencji kwalifikowanych pracowników ochrony oraz dopuszczenie do pracy z bronią palną
  • znajomości budowy i konfiguracji komputerów
  • znajomości podstawowych zasad elektroniki i zagadnień technicznych
  • dobra obsługa komputera
  • komunikatywność

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w zgranym zespole
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • dobre zarobki adekwatne do umiejętności i uprawnień

Więcej informacji na temat oferty pracy: Pracuj.pl

Można również aplikować na adres mailowy: marketing@interfach.pl.

Przyjedź
Radom, ul. Chorzowska 13a
Napisz lub zadzwoń
interfach@interfach.pl
Zadzwoń
48 3 400 600